Reference

Reference

Marek Havlíček a dobrodružství s Bludičkou, doprovodným vozem expedice Tatra kolem světa 2

5.2.2021

Než jsme 22. 2. 2020 odstartovali expedici Tatra kolem světa 2 dostala se nám skvělá příležitost partnerství s Adria Karavany Sedlčany, díky kterému jsme vyjeli na cestu kolem světa s doprovodným vozidlem Adria Matrix, které dostalo jméno Bludička

  

Původní plán byl, že Bludička bude jezdit méně náročné cesty, přece jen to není offroadový vůz. Postupem času jsem ale přišel na to, že tahle obytná divoška si poradí s lecjakým terénem. Díky tomu bylo možné využít nejen kameramanský potenciál, Bludička sloužila primárně pro kameramany a jako pojízdný kancl, a tak vznikly skvělé záběry průjezdů krajinou expediční tatrovky. Určitě můžete mrknout na seriál Tatra kolem světa 2 na Prima ZOOM.

Pravda je, že během přejezdů hor, třeba v Íránu v oblasti Mázandarán, jsme si nebyli úplně jistí, jestli by Bludička skutečně neměla jet civilizovanější cestou. Obavy byly ale po pár kilometrech a několika serpentinách zažehnány. Určitě tomu pomohly i terénní pneumatiky a my se tak všichni společně mohli kochat i těmi zapadlými kouty naší země. 

Po první etapě jsem se s Bludičkou vrátili domů do Česka. Máme díky ní nejen skvělé záběry, ale i vzpomínky.  Skvělé zážitky jsme se rozhodli dopřát i dalším z vás. Z toho důvodu je Bludička zpět v Sedlčanech a čeká na své další dobrodruhy, kteří s ní mohou zažít další šťastné kilometry.

ČÍST CELOU RECENZI
Reference

Radek Jaroš - ADRIA Compact Plus SLS: S barákem na cestách

10.12.2020

Za svůj, už ne úplně krátký život mám na kontě, spíš na páteři stovky dnů strávených ve stanu a ještě víc ve spacáku a na karimatce. Zhruba jsem to nedávno počítal a vyšlo mně neuvěřitelný číslo 6 let! Šest let, kdy jsem spal na zemi, sněhu, kamení…

Takže, když jsem od svého „mobilního“ partnera Subaru Sedlčany dostal nabídku na vyzkoušení obytky, bydlíku neváhal jsem. Věděl jsem, že pro mě půjde o luxus. V portfoliu těchto úžasných lidí je totiž i firma prodávající a půjčující obytná auta. Takže zatímco měli v servisu můj Outback, aby ho obuli a připravili na zimu, nafasoval jsem vozidlo Adria Compact Plus SLS. A i když mám díky vojně řidičáky na náklaďák, nepotřeboval jsem ho, protože stačí normální papíry na osobák. Obytňák nepřesahuje 3,5 tuny. Navíc, co se týká jízdních vlastností, jde vlastně o dodávku. Rychlost 130 km/hod není pro auto, které jsem měl absolutně žádný problém. A víc budu říkat že jsem nejel...

Původně jsme plánovali vyrazit do Chorvatska v polovině října jenom na týden. Olga ale odučila své týdenní lekce už v předstihu v září a tak jsme mohli opustit domov na 14 dní. S tím, že spoustu práce jsme řešili online. A Olga se díky tomu i online naučila učit. „Nouze naučila Dalibora housti.“ Situace u nás, kdy jsme ani jeden nemohli vykonávat svoji práci nás „donutila“ zůstat u moře nakonec celý měsíc. A proč ne, když u nás vládla nepohoda, pokud šlo o počasí, i o covid19. Na Jadranu, kam jezdí všichni nepochopitelně jenom o prázdninách byla absolutní pohoda, 20 stupňů Celsia, sluníčko a žádný lidi. A naštěstí pro nás nikdo v Sedlčanech nepožadoval zapůjčení auta, ve kterém jsme si užívali pohodu, svobodu a volnost. A právě o tom caravanning je. Pravda, v plné sezoně bychom asi těžko mohli kempovat na místech, na kterých jsme bydleli. Ale vždycky je to trošku o drzosti, ale především o domluvě s lidmi v okolí, případně majitelem pozemku. A potom si můžete užívat, že ze dveří bydlíku máte třeba jen 2 m do moře.

Model, který jsme měli, byl pro nás dva absolutní luxus. Taková perlička je, že nám dlouho trvalo než jsme přišli na to, že nemusíme zastavovat na benzínových pumpách na čůrání. Toaletu si vezete s sebou :-), konáte za jízdy. Stejně jako sprchu, kuchyň a postel. Zvláštností tohohle modelu je právě vysunovací postel, kterou zmáčknutím vypínače aktivujete až na místě. Auto s prodlouží zhruba o metr a na cestu ho opět zkrátíte. Díky tomu má vynikající jízdní vlastnosti. V zásobě máte 100 litrů vody na vaření, sprchování a toaletu. Zároveň dvě plynové bomby. Na ty jede lednička, pokud nejste připojení na elektriku a zároveň v malé kuchyňce na plynu vaříte. Na spoustě míst jsou úložné prostory, skrýše, skříně... A v zadní části, zvenku přístupný úložný prostor, kde jsme měli dvě kola Author Ronin, dva paddleboardy, horolezecký materiál, rozkládací stůl, dvě židle a několik kartonů českého piva. Vlastně jsme si dovezli drtivou většinu potravy z domova. A kuchyni vybavila Olga lepším nádobím, než měli místní apartmány.

Blíží se zima, která podle všeho můžeme být dost smutná. Zavřené, hotely, penziony a další ubytovací možnosti. Uvažuju opět o zapůjčení karavanu, který postavím někde v horách a díky tomu, že součástí je samozřejmě i nezávislé topení si udělám krásnou základnu pro výlety na běžkách, skialpech, snowboardu či turistice. Protože život je takový, jaký si ho uděláme. A nesmíme se dostat do situace, že je takový, jak nám ho dělají jiní. Je to totiž o svobodě a osobní zodpovědnosti.

Radek Jaroš.

https://www.radekjaros.cz/blog/s-barakem-na-cestach

ČÍST CELOU RECENZI
Reference

Jana a Pepík Kvapilovi - ADRIA MATRIX M 670 SL

Náš cestovatelský život procházel několika fázemi. V mládí jsme začali cestováním vlakem a spaním pod širákem. Jak šel čas, pořídili jsme si kombíka a spali vedle pod stanem. Přišly děti a s nimi spousta věcí a nekonečné balení. Řekli jsme si, že bychom si splnili sen a pořídili si obytné auto, které by nám usnadnilo cesty za dobrodružstvím.  Navštivili jsme několik výstav a zjistili, že přes bohatou nabídku modelů obytných aut, nebude výběr jednoduchý. Na jedné z výstav, nám nejmenovaný prodejce řekl, že většinou zákazníci nezůstávají u prvního auta, než zjistí, co jim opravdu vyhovuje. Sepsali jsme si tedy požadavky na našeho nového parťáka a tím se výběr značně zúžil. Karta padla na značku Adria model Matrix od Karavany Sedlčany. Do dnes jsme rádi, že se nám podařilo vybrat auto napoprvé a že nemáme jediný důvod měnit. K tomu nám pomáhá pocit jistoty vědět, že jsme auto koupili u opravdových profíků, na které se můžeme s čímkoliv a kdykoliv obrátit.

Auto využíváme celoročně. Nejraději máme cestování po Skandinávii, kde jsou ideální podmínky pro cestování obytným autem.

 

Jana a Pepik Kvapilovi

ČÍST CELOU RECENZI
Reference

ADRIA TWIN Supreme 640 SGX - Miloslav K.

28.12.2020

Neděle 27. prosince 2020 pozdrav od našeho milého klienta Miloslava K.: ´Zasílám pozdrav z Paříže, zajeli jsme sem na večeři, ve finále nás odmítli pustit do vnitřních prostor a tak jsme zaparkovali přímo před restaurací a objednali si večeři do naší obytky Adria - bylo to super ! Auto je perfektní a to nejen na přiložené fotografii´.

Moulin Rouge (česky Červený mlýn) je francouzský kabaret, který se nachází ve čtvrti Pigalle, na Boulevardu de Clichy na úpatí Montmartru v Paříži. Kabaret byl založen v roce 1889. Za dobu jeho existence zde vystupovalo mnoho umělců, jako např. La Goulue, Josephine Baker, Frank Sinatra, Jean Gabin, Yvette Guilbert, Jane Avril, Mistinguett, Joseph Pujol, Édith Piaf, Ella Fitzgerald, La Toya Jackson aj. O tomto kabaretu bylo také natočeno několik celovečerních filmů, filmových dokumentů a objevil se i v literárních dílech. 
Adria Twin Supreme 640 SGX: Žijte aktivně nekonečné dobrodružství s Twinem vestavbou. Mnoho možností, praktické a pohodlné v celé produktové škále. Exkluzivní okno SunRoof® v modelech Twin Supreme a otevřený prostor interiéru s elektrickou postelí je unikátním řešením ADRIA.   

ČÍST CELOU RECENZI
Reference

Petr K. - ADRIA Adora

Proč karavan :    

Svoboda, rodina, jistota, druhý domov, zázemí při práci, láska na celý život - to mne napadá když myslím na náš karavan:-) 

druhou větu rozdělim na:

Proč Adria:

Adria je podle mne velmi kvalitní a sedne naší středoevropský nátuře. Prostě se v Adrii cítím skvěle.

Proč v Sedlčanech :  

V Sedlčanach jsou skvělý tým, ochotný, připravený pomoct za každé okolnosti, umí naslouchat, no dá se to shrnout jako PROFÍCI. Ale opravdový ne ty co si na to hrají. Další karavan jedině ze Sedlčan!  V tom máme jasno celá rodina!


http://www.fotokalas.cz/ČÍST CELOU RECENZI
Reference

Jitka a Mirek R. - ADRIA MATRIX Supreme 687 SL

Proč jste si pořídili obytňák : 

Obytné auto jsme si pořídili,  abychom se stali nezávislými.


Proč u firmy Auto Vero : 

Protože auto od Vás zvládne dojet všude.


Jitka a Mirek

Reference

David V. - ADRIA TWIN Supreme 640 SGX

03.12.2020

Momentálně mám třetí obytný vůz, druhý nový, každý od jiného prodejce a po každé jinou značku. K mému překvapení si v Sedlčanech váží každého zákazníka, mají osobitý přístup a hlavně co mi slíbili, to také splnili. Dá se říct, že obchod proběhl bez absolutních problémů. Vyřídili mi pojištění, přepis auta, vše vysvětlili, prostě sen. Když jsem po cca 14-ti dnech hlásil závadu 2000 km od domova v neděli z auta, obchodní ředitel pan Čáslavka mi ochotně nabízel rady, následně se mi ozval majitel firmy pan Vrňák a závada byla odstraněná. S trochou nadsázky, jest-li by chtěl každý žít v Českých Budějovicích, tak já myslím, že by chtěl každý kupovat auto v Sedlčanech :-).

ČÍST CELOU RECENZI
Reference

Tomáš Z. - Adria Matrix 670 SL

20.11.2020

“Teď už vím, že když karavan, tak Adria a když Adria, tak z Karavany Sedlčany, ale cesta k tomuto poznání nebyla ani krátká ani jednoduchá. 
Adria byl náš první půjčený karavan, tedy vlastně obytňák a aniž bychom to předem tušili, tak nastavil laťku velmi vysoko. Když jsme pak vybírali, který si opravdu koupíme, tak jsme podvědomě všechny konkurenty srovnávali právě s Adrií, která stále vítězila, až definitivně vyhrála. O co těžší byl výběr značky a modelu, našeho vysněného obytňáku, o to lehčí byl výběr, kde ho koupit. Největší experti na značku Adria v Čechách byli, jsou a budou v Sedlčanech. Auto měli skladem, na všem jsme se snadno domluvili, se vším nám pomohli a jejich poprodejní i servisní zázemí je na špičkové úrovni. Auto nám slouží k velké radosti a máme příjemnou jistotu, že v Sedlčanech je tým zkušených odborníků, na které se můžeme kdykoliv s důvěrou obrátit.”

ČÍST CELOU RECENZI
Reference

René B. - ADRIA Coral XL Axess 670 SL

2.12.2020

Tři roky jsem jsem jezdili na veletrhy s obytnými vozy a pečlivě vybírali mezi jednotlivými značkami a prodejci. Za tu dobu jsme toho viděli opravdu hodně a Adria pro nás byla jasnou volbou, protože kvalitou a vybavením vozů mezi ostatními značkami vyniká. Zároveň se nám dostal skvělý servis od Karavany Sedlčany nejen při prodeji vozu na veletrhu, kde jsem to očekával, ale především v podobě následných úprav na voze, které jsme chtěli udělat. Servisní místo v Sedlčanech je na špičkové technické úrovni. FOTO: Lipno 2019 ČR

ČÍST CELOU RECENZI
Reference

Lenka B. + Jirka V. - ADRIA Twin Plus 600 SPX

4.12.2020

Léta jsme cestovali osobním autem po Evropě, závistivě koukali na obyťňáky a snili o vlastním. Až situace z jara letošního roku urychlila naše rozhodnuti a měli jsme štěstí, že nás první krok zavedl do Adria karavany Sedlčany. Profesionalita, ochota, zájem o klienta a ukázka skladového vozu Fiat Ducato - a bylo to.... ! První cesta s Dukátkem do Hevízu, další na Oravici a pak už jen po Česku, ale splněný sen, luxusní hotel na kolech s pocitem, že se kdykoli můžeme obrátit s dotazem, prosbou o radu na sympaťáky z Adrie karavany Sedlčany. Klobouk dolů ! Lenka B. + Jirka V.

ČÍST CELOU RECENZI
Reference

Honza CH. - ADRIA Matrix Axess 670 SL

Proč jsme si pořídili obytné auto ?  

Jsme milovníci Tour de France, takže využitím obytky jsme se mohli přiblížit do těch nejzajímavějších míst tohoto světového závodu. Nejprve jsme si obytné auto půjčili a to u Karavany Sedlčany jak z důvodu vzdálenosti od našeho bydliště, tak i velmi vstřícného jednání.

Po první cestě bylo jasné, že obytné auto nezbytně potřebujeme ????.

Po podrobném zvažování jsme se rozhodli pro Adrii. Poměr cena – výkon, komfortní provedení vozu a  reference od  našich známých rozhodlo. Předpokládali jsme také, že i další služby, jako je například  servis budou perfektní jako při zapůjčení a prodeji.  Tak se také stalo a děje.  Pomalu plánujeme zakoupit nový vůz a je jasné, že to opět bude Adria  ze Sedlčan.

Auto využíváme jak k rekreaci, tak ale i pro naši firmu, která poskytuje technické služby pro zákazníky v Čechách a na Slovensku.  Jezdíme také na hory v zimě za lyžováním.  Adrií ze Sedlčan se také přesouváme na lukostřelecké závody, kterých se účastní jak manželka tak syn.  Na závodech jsme vždy den předem bez potřeby objednávat hotel.  Zkratka a dobře: Když chceme, tak jedeme. A vo tom to je ???? .

 

http://www.rectana.cz/

 


ČÍST CELOU RECENZI
Reference

Standa V. - ADRIA Matrix Axess 670 SL

S Auto Vero jsem velice spokojený prodej i servis výborně funguje.

Standa V.