O nás

Začátky

Svého prvního bydlíka jsem si koupil v roce 2004. Tenkrát mou prioritou bylo mít nenápadné auto, se kterým mohu dojet na hory pod lanovku a případně i do práce. V té době se mnou cestovala moje první dcera Verunka, tak nebylo třeba většího auta a jasnou volbou se stala vestavba.

Caravaning se mi zalíbil a svého bydlíka jsem začal plně využívat pro všechny své aktivity. Když jsem poznal svou ženu Péťu, vzal jsem ji na výlet bydlíkem na Kaprun. Stáli jsme přímo u lanovky a těšili se na ráno, kdy budeme chytat první lano. Ovšem ještě ten večer nám došel plyn a přestalo jít topení. Venku bylo 20 °C a celou noc jsme se třásli zimou. Ráno jsem musel tahat svou ženu „násilím“ z postele, jelikož mráz stále přetrvával a ona byla opravdu promrzlá a protivná. Od té doby nenáviděla všechny výlety spojené s naším bydlíkem. Trvalo dlouho, než poznala, jaké kouzlo spočívá v tom mít vlastní obytňák, být nezávislý a cestovat prakticky kamkoli a kdykoli. Jak šel čas a naše rodina se rozrůstala, museli jsme pořídit větší auto, a tím se mi vnukla myšlenka, co se starým autem začali jsme ho půjčovat. Půjčovnu jsme začali rozšiřovat o další vozy. Zkoušeli a porovnávali jsme různé značky a zhruba asi 8. obytný vůz byl Adria. Tehdy jsme poznali, že Adria nabízí opravdu velmi solidní kvalitu za rozumnou cenu.

Vývoj

Od roku 1993 jsem podnikal v obchodu se zemědělskou a stavební technikou, nákladními vozy a kamionovou dopravou a v roce 2007 jsem otevřel autorizovaný prodej a servis Subaru. V té době nám již solidně fungovala půjčovna a prodej ojetých obytných vozů, ale nebyl jsem úplně spokojen s dealery nových obytek do ČR, takže nám zbylo jediné řešení – stát se prodejcem Adria pro ČR.

Díky naší půjčovně obytných vozů Adria jsem měl možnost zapůjčit bydlíky ADRIA pro zázemí závodních týmů na Rallye Dakar v Jižní Americe v letech 2015 – 2019 a také se účastnit jako technický support. Obytné vozy zde potvrdily svoji bytelnost a kvalitu. Dakar je zážitek na celý život, atmosféra je neskutečná a já si uvědomil, že bych si na vlastní kůži chtěl vyzkoušet odjet tento závod v závodní Tatře. Tento sen se mi splnil v roce 2018. Dakar je mimořádně náročná soutěž a smekám před každým, kdo dokončí i jen jedinou etapu tohoto 14denního závodu.

Současnost

Již 13. rokem provádíme prodej a servis  obytných vozů Adria. První prodej obytného vozu Adria byl realizován výměnou za tahač SCANIA. 

Jako rodinný vůz jsme si vybrali model SONIC Supreme, který nám maximálně vyhovuje a je ideálním parťákem pro pětičlennou rodinu. Jsem velmi rád, že si moje žena, nadšená cestovatelka, také zamilovala všechny výhody caravaningu a můžeme trávit společné chvíle se svými dětičkami a šířit nadšení pro caravaning mezi ostatní.

V současné době disponujeme prodejní plochou, kde jsme schopni prezentovat širokou nabídku obytných vozů Adria. Naším samozřejmým standardem je předávání nových vozů komfortně přímo ze zázemí prodejních prostor. Na prodejnu navazujeme servisním zázemím, kde si s týmem zkušených techniků umíme poradit s prakticky jakoukoliv závadou a potíží či karosářskou opravou na vozidlech a přívěsech.

Velikou oporou prodeje a servisu je nám rozsáhlá parkovací a odstavná plocha pro skladové vozy a vozidla klientů.

Cestování obytkou má pro mě kouzlo skutečné nezávislosti a přeji všem nadšeným cestovatelům a karavanistům mnoho nezapomenutelných zážitků na cestách!Pavel Vrňák
Zakladatel a jednatel společnosti Auto Vero s.r.o.

Sepsáno dne 2.1.2021