Prodej

 Financování vozidel od předních leasingových společností

Po prohlídce naší nabídky jste se rozhodli pro větší a lépe vybavený obytný automobil? Plánujete investovat do nákupu pouze část vlastních prostředků? Máte další neplánované výdaje, nebo raději vlastní peníze použijete na jiné investice?

Spolupracujeme s předními leasingovými leadery na českém trhu a rádi Vám s financováním vozidla pomůžeme. Atraktivní úvěrové podmínky garantujeme, pro nezávaznou nabídku od Vás budeme potřebovat parametry financování: délka úvěru, výše akontace, preferované parametry pojištění.

Je možné financovat pouze nákup vozidla, nebo lze financovat kompletní cenu obytného vozidla včetně lokálních demontáží příslušenství zde v Sedlčanech.

Máte svého oblíbeného leasingového partnera pro financování vozidel? Rádi budeme s Vaším partnerem spolupracovat.

Protiúčet a komisní prodej

Při prodeji Vašeho stávajícího obytného vozu Váš vůz můžeme vykoupit, zajistíme veškeré formality a částku za jeho prodej pak můžete uplatnit jako protiúčet na koupi nového vozu. Výhodou pro Vás je to, že oproti komisnímu prodeji přebíráme garance vůči dalšímu zákazníkovi.

Nabízíme i možnost komisního prodeje za Vámi stanovenou cenu. V obou případech jsme schopni vozidlo detailně prohlédnout v našem servisním centru a případně pomoci s opravou.

Pojištění vozidla

S provozem obytného vozidla je spojeno mnoho rizik. Se svými partnery, kterými jsou největší pojišťovny, Vám nabízíme uzavření povinného ručení, havarijního pojištění, ale i pojištění zůstatkové hodnoty vozu pro případ totální škody nebo odcizení vozidla. Výhodou je převod stávajících bonusů.

Prodej vozidel z vlastní půjčovny

Pro naše zákazníky provozujeme půjčovnu obytných vozidel. Někdy je dobré před nákupem vyzkoušet, jak se obytný automobil bude líbit Vaší rodině. Nebo můžete otestovat nový model a porovnat se svým stávajícím vozem. Můžete naplánovat výlet s kamarády, kteří obytný automobil zatím nemají.

Protože v půjčovně nabízíme na letní sezónu vždy nová auta, můžeme poskytnout mírně otestovaná půlroční vozidla v populárních konfiguracích za velmi atraktivní ceny. Konfiguraci vozidla můžeme doplňovat o další lokální příslušenství, a to jak před předáním vozidla novému majiteli, tak kdykoliv později.

Výhodou nákupu vozidla z půjčovny je také možnost detailního seznámení s vozidlem před případným nákupem.

Předání vozidla včetně zaškolení

Při předání obytného vozidla věnujeme maximální důraz na srozumitelné a plnohodnotné zaškolení pro budoucí používání. Naše dlouholeté zkušenosti jsou výhodou pro Vás. Předání vozidla realizuje vždy obchodník, který s Vámi vozidlo konfiguroval a zná Vaše požadavky. První seznámení s vozidlem proběhne přesně dle Vašeho očekávání a s ohledem na Vaše stávající vědomosti o obytných vozidlech. Každému zákazníkovi věnujeme pozornost také po předání vozidla. Potřebujete poradit, jak vozidlo zazimovat? Nebo jste zapomněli na důležité ovládací prvky u svého nového bydlíku? Neváhejte nás kontaktovat, kdykoli se Vám budeme rádi věnovat. Pro případné informace nás prosím kontaktujte, v našem prodejním a servisním karavanovém centru v Sedlčanech jsme předali již více než 800 obytných vozidel.

Potřebujete kvalitní osobní vozidlo?

Společnost Auto Vero je autorizovaným prodejním a servisním místem Subaru, japonské automobilové značky známé výrobou automobilů se stálým pohonem všech kol (vyjma modelu BRZ) a pohonnými jednotkami typu boxer s protiběžnými písty, kterých již vyrobila více jak 15 milionů. Vozidla tak mají nízko položené těžiště s poháněnými oběma nápravami (4x4), což jim zaručuje vynikající jízdní vlastnosti zejména v zimních podmínkách.